Reference

 

 Foto Název zakázky a vykonávaná činnost
  Démos Real Estate ,a.s.
kompletní elektro instalace slaboproudých a silnoproudých skladovacích hal a administrativních budov Ostrava , pobočky Sokolnice , Hradec Králové
  CONTINENTAL AUTOMOTIVE CZECH REPUBLIC – Frenštát p/Radhoštěm
od roku 2011 provádíme dodávku a montáž datových optických i metalických kabeláží , servis záložních zdrojů UPS ,měření datových sítí
  Ostravské výstavy a.s.
V roce 2005, byla provedená celková rekonstrukce elektro instalace 230/400V,IT síťi na pavilonu „E“ částečná rekonstrukce el.instalace na pavilonu „C“ vč. výchozích revizi. Dále byla provedená rekonstrukce hromosvodů na pavilonu „E“ a „C“. V roce 1998 byly provedeny audio rozvody po celém areálu výstaviště Černá louka.
  VŠB – TUO ,17. listopadu 1521/72 , Ostrava - Poruba - Národní superpočítačové centrum IT4Innovations VŠB Technická univerzita Ostrava –
kompletní stavební elektroinstalace ,hromosvody a výchozí revize všech technologii Národního superpočítačového centra
  Démos Trade a.s.
  • 2004 kompletní el.instalace nové skladové haly, dále optické propoje mezi objekty, strukturovaná kabeláž , revize.
  • 2005 kompletní rekonstrukce elektro rozvodů stávajícího skladu kování, IT sítě revize zařízení.
  • 2007 nová hala – kompletní dodávka rozvodů 230/400V, osvětlení, rozvaděče, přípojky optické propoje se stávajícími objekty.
  • 2008 kompletní IT kabeláže (metalika,optika),pro novou automatizační linku.
  Dopravní podnik Ostrava a.s.
Průběžné rozšiřování IT síťi CAT 5 a CAT6, optické propoje jednotlivých objektů na provozech autobusů Ostrava - Hranečník, trolejbusy – Ostrava ul. Sokolská, tramvaje Ostrava - Přívoz, Poruba, Martinov. Spolupráce od roku 1999.
  K2 atmitec s.r.o.
Kompletní dodávky elektro instalací 230/400V, dodávky EZS, CCTV, IT síťi na provozních budovách firmy K2 atmitec s.r.o, Ostrava-Přívoz ul. Fugnerová č. 11 a č.13. S firmou K2 atmitec dále spolupracujeme na dodávkách IT sítí např. u těchto firem:
  • BCD s.r.o. Praha, CID a.s. Ostrava, NBK – Halenkov , aj.,
  • V roce 2008 ,byly zahájeny práce na nové provozní budově firmy K2atmitec s.r.o.,ul.Koksární ,Ostrava-Přívoz.
  • Spolupráce od roku 1996 (první spolupracující firma, tehdy ještě Q.gir s.r.o.),.
format-image Auto HELLER s.r.o
Optické propoje mezi auto salony - VW, Škoda a Seat, vč. optických svarů ul. Cihelní Ostrava. Kompletní strukturovaná kabeláž „IT“ nového autosalonu Seat –Ostrava ul. Cihelní a nového VW autosalonu - Opava Jaktař, vč. dodávek veškerých pasivních prvků.Průběžné rozšiřování IT sítí ve stávajících prostorách fa.HELLER. V roce 2008 kompletní dodávka kamerového systému CCTV ,EZS a strukturované kabeláže SK ,na novém autosalonu AUDI ul.Cihelní. Spolupráce od roku 1998.
  RUBING s.r.o.
Provozní budova firmy RUBING s.r.o. ul. Starobělská. Elektro instalace rozvodů 230/400V, strukturovaná kabeláž ,elektronický zabezpečovací systém EZS,výchozí revize zřízení. Pro fa.Rubing s.r.o. dále provádíme elektro instalace 230/400V na výrobních halách a nákupních centrech (Démos Trade a.s., INTERSPAR – nákupní centrum Ostrava-Poruba, Baumax – Ostrava skladová hala kardex – Autopal – Rychvald, atd..)
  Czech Print Center,a.s
Periodické revize budov, strojního vybavení vč. rotačních tiskařských strojů tisknoucí periodikum “BLESK, AHA“, revize ručního nářadí a spotřebičů a revize hromosvodů. Spolupráce od roku 1999.
format-image HOMOLA a.s.
V roce 2008 jsme provedli kompletní ošetření kamerovým systémem „CCTV“ průmyslové centrum v Ostravě – Kunčicích a pobočku v Krásném Poli. Dále se provedl v areálu průmyslového centra Ostrava - Kunčice, docházkový systém „ACS“, který nepochybně zjednodušil kontrolu docházek. Spolupráce od roku 2007.
  ERVO stavby s.r.o.
Kompletní dodávky digitálních audio systému "LASKOMEX" na družstevních domech Orlová a Havířov. Dále provádíme kompletní dodávky rozvodů 230/400V. Jedná se o rekonstrukce bytových jader, elektroměrových rozvaděčů, hromosvodů ,antenních rozvodů atd.,pro výše uvedené bytové družstva. Spolupráce od roku 2006.
  TÜV SÜD Ostrava
Provádíme inspekce lanových drah a lyžařských vleků po celé ČR. Inspekce byly provedeny například na nově rekonstruované lanové dráze na Sněžku. Lyžařských vleků bylo provedeno v rámci inspekce cca.25. namátkou lyžařský vlek Bukovec - Beskydy,Čenkovice a České Petrovice v Orlických horách, Potůčky v Krušných horách, Vysoká u Havlíčkovy Brodu, Karlov-Jeseníky atd,.
  TENZA a.s.
V roce 2009 jsme provádělí dodávku veškerých optických kabeláží na předávací stanici PS19, Orlová-Lutyně vč. kabeláží na jednotlivé předávací stanice v družstevních domech. Dále bylo předmětem této dodávky osazení aktivních prvků na datovou komunikaci vč. vizualizace.
  K2 atmitec s.r.o.
Zatím největší akcí naší firmy je dodávka veškerých technologijí na rekonstrukci technologického centra fa. K2 atmitec s.r.o., ul Koksární, Ostrava-Přívoz. Jedná se o dodávky elektronického zabezpečovacího systému EZS, požárního zabezpečovacího systému EPS ,strukturované kabeláže Cat.6, kameroveho systému CCTV, rozvodů 230/400 V, hromosvodů, záložních zdrojů UPS a v neposlední řadě dodávka veškerých měřících protokolů vč. revizí. Práce na této akci byly zahájeny v listopadu r. 2008. Předpokládané ukončení prací je stanoveno na rok 2011.

 

Reference - fotogalerie

TENZA a.s.
V roce 2009 jsme provádělí dodávku veškerých optických kabeláží na předávací stanici PS19, Orlová-Lutyně vč. kabeláží na jednotlivé předávací stanice v družstevních domech. Dále bylo předmětem této dodávky osazení aktivních prvků na datovou komunikaci vč. vizualizace.